Skip to main content

Obleky na mieru

Či už chceš vyzdvihnúť svoj zmysel pre dizajn v práci, prísť dokonale pripravený na dôležité obchodné stretnutie, vynikať vo svoj svadobný deň, zažiariť na plese, alebo máš jednoducho túžbu navrhnúť si skutočne niečo jedinečné, obleky na mieru sú dokonalou príležitosťou na splnenie všetkých tvojich požiadaviek. Kombináciou šikovných rúk slovenských šičiek a naším odborným poradenstvom ( Okrem krajčírského kurzu disponujeme aj ceritifikátom Fashion stylist – módny poradca, Academy of image consulting, s.r.o.) sa každý oblek na mieru stáva perfektným obrazom tvojej osobnosti. U nás veríme, že chlap by sa mal cítiť a vyzerať dobre, aby dostal riadnu dávku sebavedomia a spokojnosti. Pretože šťastie podnecuje úspech.

Cena obleku na mieru 550 € – 1550 € / Výroba: 4-5 týždňov

Cena košele na mieru 85 – 105 € / Výroba: 3-4 týždne

*Možnosť expresnej výroby za príplatok

Ako postupujeme

Stretnutie

Zhotovenie obleku na mieru takmer nepozná hranice, avšak priveľká fantázia a neskúsenosť môžu byť aj niekedy na škodu. Preto preferujeme osobné stretnutie, počas ktorého ti môžeme spoľahlivo poradiť a pripraviť oblek, ktorý je účelový a prislúchajúci k tvojej osobnosti.

Výber látky

Jeden z najdôležitejších krokov pri tvorbe obleku, preto treba vyberať dôkladne. Na výber máme viac ako 300 druhov látok od svetových výrobcov ako napríklad Scabal, Drago, Carnet, Holland & Sherry a pod.

Výber štýlu

Na základe predošlého, vyberiem spolu to pravé orechové, . Jednoradový či dvojradový, klasický oblek či smoking, chlopne, gombíky, výpustky, podšívky, vrecká, jednoducho všetko nastavíme podľa tvojich predstáv.

Meranie

Veľmi podstatný krok k tomu, aby ste nielen vyzerali výborne, ale sa tak aj cítili. Tu musíme byť a aj sme 100% dôsledný, bude záležať na každom detaile. Odmeriame min. 15 parametrov, vyskúšame a porovnáme konfekčné obleky a spolu to dotiahneme k dokonalosti.

Skúška a finalizácia

Proces výroby obleku v „polčase“ pozastavíme, jeho nedokončenú podobu spolu vyskúšame a vychytáme všetky detaily. Táto fáza je pripravená do 2-3 týždňov. Následné 2 týždne sú na dokončenie hotového obleku podľa tvojich predstáv (spolu max. 5 týždňov)

Obleky na mieru