Skip to main content

O nás

Justin Paukin je slovenská značka pánskych oblekov a doplnkov, ktoré vytvára s nadšením pre inovatívny dizajn. Kladie dôraz na pragmatizmus, komfort a silu osobnosti. U nás veríme, že každý chlap by sa mal cítiť a vyzerať dobre, aby každý deň dostal poriadnu dávku sebavedomia a spokojnosti. Pretože pocit šťastia podnecuje úspech. Nie naopak.

Oblek nie je len kus oblečenia. Je to prezentácia tvojej osobnosti. Je zhmotnením zdravého sebavedomia, dobrého vkusu a mužnosti. Sme nadšenci formálneho štýlu, chceme ho však trošku okoreniť. Nie len dizajnom, ale aj prístupom.

Našou víziou je pozmeniť spôsob nakupovania pánskych oblekov. Myslíme si, že tradičný biznis model je málo efektívny. My kladieme dôraz práve na efektivitu, ale aj férovosť a maximálne proklientský prístup. Preto sme si nastavili iný koncept predaja, ktorý je akýmsi prienikom eshopu a kamennej predajne. Na našom webe nájdete vždy aktuálnu ponuku oblekov a doplnkov s cenami, ich dostupné veľkosti na našej predajni, ako aj analýzu vašej veľkosti. Vďaka tomu nemusíte behať po obchodoch „na náhodu“ či niečo nájdete, ale všetko podstatné zistíte kdekoľvek a kedykoľvek. Predajňa mimo obchodného centra a bez výkladu nám ušetrí veľkú časť nákladov, čo sa v konečnom dôsledku odrazí v cene obleku. Systém na objednávku je tiež nákladovo efektívny, navyše, každému z vás sa tak môžeme venovať individuálne. V nikým nerušenom pokoji vám poradíme a upravíme vybraný oblek presne na mieru.

Rastieme vďaka vašej dôvere. Značka a koncept Justin Paukin začínal od nuly s výrobou 10 skúšobných kusov oblekov, najmä pre kamarátov a známych. Postupne, od skladu v „domácom šatníku“, cez rozvoz oblekov prostredníctvom Služby Comfort, malú predajňu v kancelárií na 3. poschodí, až k útulnej predajni v centre Žiliny a omnoho širšiemu sortimentu, sa značka pomaly rozvíja – vďaka vám, našim zákazníkom. Chceme sa vám odvďačiť našim aktívnym prístupom. Urobíme všetko preto, aby ste mali vždy perfektný oblek a kvalitnú starostlivosť za rozumnú a férovú cenu.

Dávid Paučin

CEO

Ján Repák

Referent predaja

Drahomíra Mažgutová 

Krajčírka