Skip to main content

FAQ

Najčastejšie otázky a odpovede

Ak máte na nás otázku, ktorá sa nižšie nenachádza, neváhajte nás kontaktovať na info@justinpaukin.sk.

Predajňa Žilina

Kde vás nájdeme?

Naša predajňa je situovaná v Žiline vo Farskej uličke, medzi OC Mirage a Mariánskym námestím. Nájdete nás na 1. poschodí, vchod je označený reklamným svetelným boxom.

Je potrebné sa vopred objednať?

Áno, každému z vás sa chceme venovať individuálne a preto je lepšie sa objednať aspoň 1 deň vopred. Vyhnete sa tak zbytočnému čakaniu, v prípade, že by ste prišli v čase, keď už je niekto objednaný.

Samozrejme, ak nie ste objednaný a prechádzate náhodou okolo, možete skúsiť štastie a ak bude priestor, veľmi radi vás obslúžime 🙂

Je u vás možné parkovanie?

Parkovanie je možné v OC Mirage (1 min pešo), prípadne v OC Aupark (3 min pešo)

Máte obleky zobrazené na eshope skladom?

Áno, všetky zobrazené obleky sú skladom na predajni v Žiline. Navyše pri každom jednom obleku sú zobrazené aj dostupné veľkosti.

Je u vás možná platba kartou?

Áno, na predajni je možná aj platba kartou.

Máte otvorené aj iné predajne?

Vzhľadom na to, že sme pomerne nová značka, tak zatiaľ nie. Jediná predajňa sa nachádza v Žiline. Avšak čoskoro plánujeme otvoriť aj predajňu v Bratislave (2019)

Eshop

Aká je doba doručenia?

Doba doručenia je do 3 pracovných dní odo dňa expedície.

Ako si vybrať správnu veľkosť?

Najlepšia možnosť je vyskúšať našu bezplatnú analýzu veľkosti – Aká je moja veľkosť. V rámci formulára vyplníte vaše telesné miery a my vám poradíme ideálnu veľkosť obleku, jeho dostupnosť ako aj odporúčané krajčírske úpravy, aby ste mali oblek ako na mieru. Uštríte tak čas s prípadnou výmenou alebo vrátením tovaru.

Taktiež môžete vyskúšať aj našu kalkulačku veľkosti. Prípadne ak nemáte možnosť sa pomerať, môžete si pozrieť tabuľku veľkostí zobrazenú pri každom produkte.

Oblek mi nesedí, prípadne nevyhovuje, môžem ho vymeniť alebo vrátiť?

Samozrejme, akýkoľvek tovar môžete do 14 dní bez udania dôvodu vymeniť za iný tovar, resp. za inú veľkosť. Taktiež ho môžete aj vrátiť, akonáhle k nám tovar dorazí, nepoškodený a nepouživaný, vrátime vám finančné prostriedky.

Ak si objednám oblek cez eshop, nepríde mi pokrčený?

Oblek sa snažíme zabaliť čo najlepšie ako vieme. V balíku je však zložený na polovicu, to znamená, že mierne pokrčenie sa môže vyskytnúť. Stačí však, ak oblek po rozbalení naparíte, na chvíľu zavesíte a sám sa povystiera.

Naše služby

Robíte obleky na mieru?

Zatiaľ nie. Obleky na mieru sú iná cenová kategória (od 500€). My upravujeme naše konfekčné obleky podľa vaších požiadaviek, dokonca pri niektorých modeloch kombinujeme veľkosti saka a nohavíc, Jednoducho urobíme všetko preto, aby ste vyzerali dobre a zárovevň nemali hlboko do vrecka 😉

Robíte úpravy na mieru?

Áno, robíme rôzne úpravy na mieru, vždy sa snažíme prispôsobiť oblek čo najlepšie k vašej postave. Jedná sa predovšetkým o zužovanie a skracovanie saka a nohavíc, ale taktiež vieme mierne predĺžiť rukávy na saku, či rozšíriť pás nohavíc.

Ako dlho trvá zhotovenie úprav obleku?

Štandardne ich máme hotové do 5 pracovných dní. V prípade naliehavosti ich vieme za príplatok zabezpečiť aj expresne do 2-3 dní.

Je nevyhnutná analýza veľkosti pred nakupovaním u vás?

Nie. Analýza veľkosti je najmä pre zákazníkov, ktorý nakupujú cez eshop, prípadne pre tých, ktorý cestujú na našu predajňu z iného mesta a chcú mať istotu správnej veľkosti.

Je možné kombinovať veľkosti saka a nohavíc?

Pri niektorých modeloch áno, pri limitovaných kolekciach nie. Obleky, kde je dostupná možnosť kombinovania sú označené #MixItEdition.