Skip to main content

Osobne (u nás)

Príďte nás kedykoľvek navštíviť, sme tu pre vás nie len počas pracovného týždňa, ale aj cez víkendy, či vo večerných hodinách. Na predajni je možná aj platba kartou. Všetky pánske obleky na našej web stránke sú skladom. Dostupnosť jednotlivých veľkostí je zobrazená pri každom obleku.

Vzhľadom na to, že preferujeme osobitý prístup a každému sa venujeme individuálne, radi by sme Vás poprosili o rezerváciu termínu vašej návštevy aspoň 1 deň vopred. Objednať sa môžete prostredníctvom formulára Rezervácia skúšania, taktiež cez e-mail, sms, viber, what´s up alebo telefonicky.

V rámci služby Semi-tailoring vám radi zabezpečíme dodatočnú úpravu pánskeho obleku na mieru. To znamená, že v prípade potreby je možne pánsky oblek skracovať, zužovať, ale dokonca i predlžovať či rozširovať! Uvedené úpravy sú dodatočné spoplatnené.

Služba Comfort (u vás)

Prezrite si našu ponuku pánskych oblekov a vyberte si 1-3 modely, ktoré Vás najviac zaujali a chceli by ste si ich vyskúšať. Otvorte si formulár Rezervácia skúšania a vyberte si vhodný dátum a čas, kedy vám obleky doručíme na vyskúšanie (Minimálne 1 deň vopred). Nezabudnite vyplniť kontaktné údaje, typy oblekov a vašu orientačnú veľkosť. Ak ju neviete, neváhajte využiť našu službu Aká je moja veľkosť. Pre lepšie porovnanie vám môžeme doručiť aj viaceré veľkosti.

Zvyšok už je veľmi jednoduchý, vo vybranom termíne vám obleky doručíme a vy si ich v pokoji a pohodlí domova vyskúšate. Dostupný čas na skúšanie je až 1 hodina. Následne sa už len rozhodnete, či si niektorý z oblekov na mieste kúpite alebo nie. Zvyšok odovzdáte späť nášmu kuriérovi.

Služba Comfort platí len v okrese Žilina a je spoplatnená sumou 5,00 €

Cez e-shop

Fungujeme aj ako klasický internetový obchod a veríme, že s online nakupovaním už máte skúsenosti. Je to veľmi jednoduché, vyberiete si pánsky oblek z našej ponuky, zvolíte si vašu veľkosť a tlačidlom kúpiť prejdete do nákupného košíka. Tam vyplníte spôsob dopravy (Slovenská pošta – doručenie na poštu do 3 dní/Prepravná spoločnosť – doručenie na adresu do 2 dní), spôsob platby (Dobierka/Bankový prevod), ako aj vaše kontaktné údaje a potvrdíte objednávku.

Vieme, že určiť správnu veľkosť býva niekedy zložité a preto sme pre vás pripravili službu Aká je moja veľkosť. Do formulára vyplníte vaše miery, na základe ktorých vyskúšame vami vybrané obleky na nastaviteľnej figuríne a s úplnou presnosťou určíme vašu ideálnu veľkosť. Kompletnú analýzu aj odporúčanie vám pošleme do 24 hodín.